Type and press Enter.

Davet & Organizasyon

DAVET & ORGANİZASYON

Düğün, nişan, kına ve tüm özel günlerinizde size İstanbul’un kalbi, tarihi yarımadada ev sahipliği yapıyoruz.

Teras restoranımız Olive Anatolian Restaurant’ta, Galata kulesinden Boğaza, Topkapı sarayından Ayasofya’ya uzanan muhteşem panorama eşliğinde İstanbul’un kalbi tarihi yarımadada düğün, nişan, kutlama ve tüm özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz.

Bir keyif ve lezzet durağı olan Olive Anatolian’da Türk ve Dünya mutfağından lezzetli mönü çeşitlerimiz ve özenli sunumumuzla istenen konsept doğrultusunda her detayı incelikle düşündüğümüz butik hizmet anlayışımız ile misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

İstanbul’un tarihi yarımadasının büyülü atmosferinde yeni bir başlangıca adım atmaya hazırlanan çiftlerin hayallerine ortak olup farklı bir romantizm ile unutulmaz bir anı olarak hatırlayacakları özel günlerini birlikte organize ediyoruz.

GRUP YEMEKLERİ

Misafirlerimizi unutulmaz bir deneyimle buluşturmak amacıyla buradayız!

Organize ettiğiniz özel etkinliklerde, sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz özel anlarda yanınızdayız. 150 kişilik kapasitemizle, özenle hazırlanan açık büfe ve set menü seçeneklerimizle öğlen ve akşam yemeği hizmeti sunuyoruz.

Lezzet dolu bir ziyafet deneyimi için buradayız, isteklerinizi karşılamak ve mutlu anlarınızı daha da özel kılmak bizim için bir tutku. Sıcak ve samimi atmosferimizle etkinliğinizin unutulmaz olmasını sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

CATERING

Restoranımızın zarafeti ve kalitesiyle donatılmış catering hizmetimiz, İstanbul’un dört bir yanında sizinle buluşuyor. Sevdiklerinizle paylaşacağınız mutlu anlarınızdan iş toplantılarınıza, her türlü organizasyonunuzda yanınızdayız.

Yemeklerimizde en taze malzemeleri kullanarak hazırladığımız özenle seçilmiş menülerimizle damak zevkinize hitap ediyoruz. Sıcak servisimiz ve özel sunumlarımızla misafirlerimizi büyülü bir lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Her bir ayrıntıyı özenle planlayarak, sizin için unutulmaz bir catering deneyimi sunuyoruz.

Bizimle birlikte, en güzel anlarınızı daha da özel kılmak için lezzetin ve samimiyetin tadını çıkarın. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

TOPKAPI TOPLANTI SALONU

Otel Yaşmak Sultan multi-medya olanakları ve yeme içme hizmeti ile konferans ve etkinlikler için üç adet tam donanımlı toplantı odası sunmaktadır.

Topkapı Toplantı Odası U şeklinde 30 kişi ve tiyatro tarzı oturma düzeni ile 50 kişilik kapasiteye sahiptir. Topkapı ve Basilica toplantı salonları büyük etkinlikler için birleştirilerek U şeklinde 44 kişi ve tiyatro tarzı oturma düzeni ile 80 kişilik bir kapasiteye sahip olabilme imkanına sahiptir.

Görsel ve işitsel ekipmanlarımız ve kablosuz internet bağlantısı katılımcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Toplantılarınızı Yaşmak Sultan Hotel’in sizlere memnuniyetle sağlayabileceği yeme içme ve kahve molaları hizmeti ile zenginleştirebilirsiniz.

Toplantı odasının kullanımı ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BASILICA TOPLANTI SALONU

Hotel Yaşmak Sultan multi-medya olanakları ve yeme içme hizmeti ile konferans ve etkinlikler için üç adet tam donanımlı toplantı odası sunmaktadır.

Topkapı Toplantı Odası U şeklinde 30 kişi ve tiyatro tarzı oturma düzeni ile 50 kişilik kapasiteye sahiptir. Topkapı ve Basilica toplantı salonları büyük etkinlikler için birleştirilerek U şeklinde 44 kişi ve tiyatro oturma düzeni ile 80 kişilik bir kapasiteye sahip olabilme imkanına sahiptir.

Görsel ve işitsel ekipmanlarımız ve kablosuz internet bağlantısı katılımcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.Toplantılarınızı Yaşmak Sultan Hotel’in sizlere memnuniyetle sağlayabileceği yeme içme ve kahve molaları hizmeti ile zenginleştirebilirsiniz.

Toplantı odasının kullanımı ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

YAŞMAK TOPLANTI SALONU

Hotel Yaşmak Sultan multi-medya olanaklar ve yeme içme hizmeti ile konferans ve etkinlikler için üç adet tam donanımlı toplantı odası sunmaktadır. Yaşmak Sultan Toplantı Odası U düzende 12 tiyatro düzeninde 30 kişilik kapasiteye sahiptir

Görsel ve işitsel ekipmanlarımız ve kablosuz internet bağlantısı katılımcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Toplantılarınızı Yaşmak Sultan Hotel’in sizlere memnuniyetle sağlayabileceği yeme içme ve kahve molaları hizmeti ile zenginleştirebilirsiniz.

Toplantı salonunun kullanımı ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

<